Реле контролю струму

При проектуванні і монтажі внутрішньобудинкових (приватних) і виробничих однофазних електричних мереж нерідко виникає питання пріоритетності обладнання, яке повинно залишатися робочим при падінні потужності вхідний мережі або перевантаження (короткому замиканні) обладнання всередині приміщення. Вирішується легко і просто шляхом застосування реле контролю струму.

У нашому інтернет магазині можна придбати, замовити, отримати кваліфіковану допомогу і консультацію в підборі модульних програмованих реле контролю струму споживаної потужності і її обмеження ETI.

Струмові реле контролю

застосовуються для контролю споживаного струму в однофазних мережах. Цей пристрій набирає свою популярність завдяки своїй основній властивості - селективності. Простіше кажучи дає можливість вибору пріоритетності відключення окремих споживачів-пристроїв (локально, не зачіпаючи основні лінії), при перевищенні максимального (мінімального) встановлених меж струму. У побуті це виглядає приблизно так: у Вас через реле струму підключені лінії споживання для електрочайника на кухні, насоса на воду, холодильника (і для себе Ви вибрали саме таку послідовність по пріоритетності). При виникненні перевантаження і перевищення максимально допустимого струму першим буде відключений чайник, якщо рівень струму не стабілізувався - насос, останнім холодильник. Ви зберігаєте своє обладнання, залишаючи робочим найбільш важливі пристрої.

Реле контролю та обмеження струму

застосовують не тільки в побуті. В основному їх купують промислові підприємства для підключення різних виробничих ліній. Постачальники електроенергії можуть встановлювати їх на вході для контролю споживаної потужності відповідно до договору. Одна з нових тенденцій - використання при монтажі автономних ліній (генератори, сонячні батареї).

Переваги струмових реле

  • повна автоматизація
  • можливість індивідуального підбору і установки параметрів
  • значна економія енергоспоживання

В наявності на нашому складі модульні реле контролю струму і його обмеження імпортного виробництва.

Збираєтеся купити струмові реле? Телефонуйте і замовляйте: проконсультуємо, підберемо, дамо повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час