Світильники виробництва Пуск і Наладка

Для задоволення всіх запитів клієнтів наша компанія підтримує партнерські відносини з представниками провідних вітчизняних виробників світильників, в число яких безумовно входить завод Пуск і Наладка. На сьогоднішній день ми пропонуємо практично повний асортимент світильників Пуск і Наладка:

Садово-паркові світильники типу Куля
легкі і елегантні вуличні світильники. Здатні швидко прикрасити і підсвітити будь-який ландшафт. До переваг світильників Куля для саду варто віднести:

  • розроблені під енергозберігаючу або світлодіодну лампу (при необхідності можна придбати окремо підставу з ПРА під натрієву лампу)
  • складаються з підстави (поліпропілен), плафона (ПММА-поліметилметакрилат), патрона Е27
  • легкість установки і обслуговування, герметичність, стійкість до механічних пошкоджень, довговічність

Світильники серії НББ-20У
стельові світильники Рондо, Овал, Коло, Дельта призначені для загального освітлення громадських та промислових будівель, складів, допоміжних приміщень житлових будинків, квартир, сходів. Складові частини світильників:

  • підстава (поліпропілен)
  • плафон (скло)
  • 1-2 керамічних патрона Е27

Промислові світильники НСП
класичні світильники у вигляді жолудя для виробництва. Призначені для загального освітлення промислових приміщень, складів, цехів, будівельних майданчиків, вулиць. До позитивних сторін світильника можна віднести: можливість використання будь-яких сучасних енергозберігаючих та світлодіодних ламп з цоколем Е27, простий монтаж і обслуговування, герметичність.

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір світильників виробництва Пуск і Наладка з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас світильники Пуск і Наладка Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час