Лампи ртутні

ТОВ "Світлотехнічна компанія" - офіційний дистриб'ютор Львівського електролампового заводу ПАТ "Іскра" - провідного вітчизняного виробника джерел світла.

Ртутні газорозрядні лампи високого тиску - високоефективні джерела світла. Використовуються в вуличних і промислових світильниках і прожекторах. Джерелом випромінювання цих ламп є електричний розряд високого тиску в парах металів. Відмінною особливістю ртутних ламп ДРЛ є висока світлова віддача і потужний світловий потік при щодо малих габаритних розмірах. За цим перевагами газорозрядні ртутні лампи високого тиску мають широке застосування там, де важливо мати великий світловий потік і довгий термін світіння, наприклад, в системах освітлення вулиць, автострад та ін. Застосування цих ламп забезпечує споживачеві зменшення експлуатаційних витрат при обслуговуванні освітлювальних систем.

Лампи ртутні ДРЛ

високого тиску використовуються в раніше змонтованих системах освітлення, розрахованих на використання ламп цього типу. На відміну від газорозрядних ламп інших типів, вони не потребують запалюють пристрої.

лампи ДРЛ

мають свої особливості:

  • білий природний світло
  • в світильниках немає необхідності застосовувати імпульсні запалюючі пристрої
  • економність

Лампи ртутні ДРУФ

призначені для використання в якості джерела довгохвильового ультрафіолетового випромінювання в медицині, промисловому виробництві, в дефектоскопічної апаратурі. Джерелом УФ випромінювання є електричний розряд в парах ртуті. Колба виготовлена ​​зі спеціального УФ (чорного) скла, яке пропускає випромінювання з довжиною хвилі від 300 до 400 нм.

лампи ДРУФ

мають свої особливості:

  • випромінювання лампи знаходиться в довгохвильовому ультрафіолетовому діапазоні спектра
  • період стабілізації електричних і світлових параметрів не більше 15 хв
  • температура навколишнього середовища - 40 ° С до + 40 ° С, відносна вологість повітря не більше 90% при 25 ° С

Лампи ртутні ДРТ

найбільш часто застосовуються в медицині (терапевтична та знезаражуються медтехніка, опромінювачі і рециркулятори повітря, камери зберігання інструментів, установки по знезараженню води), поліграфії, біології, техніці, сільському господарстві. Являють собою трубку-колбу з кварцового скла, на кінцях якої упаяні електродні вузли.

лампи ДРТ

мають свої особливості:

  • довільне робоче положення, перед установкою в апаратуру потрібно протерти колбу бавовняною тканиною, змоченою спиртом
  • повторне запалення після її охолодження не раніше 5-10 хв
  • температура навколишнього середовища + 10 ° С + 35 ° С

В наявності і під замовлення на нашому складі ртутні лампи ДРЛ, ДРУФ, ДРТ потужністю 125, 240, 250, 400, 700, 1000 Вт з цоколем Е27, Е40 вітчизняного та імпортного виробництва.

Варто зауважити, що лампи ртутні Іскра - лампи з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас ртутні газорозрядні лампи Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час