Світильники і прожектори Ledex

Для задоволення всіх запитів клієнтів наша компанія підтримує партнерські відносини з представниками провідних вітчизняних імпортерів світильників, в число яких безумовно входить ТМ Ledex. На сьогоднішній день ми пропонуємо практично повний асортимент світлодіодних світильників і прожекторів Ledex.

Led панелі для стелі
врізні і накладні ультратонкі сучасні світильники, які з легкістю впишуться в інтер'єр не тільки офісного, адміністративного, торговельного, розважального, виробничого приміщення, але і в житловому будинку. За формою - круглі і квадратні світлодіодні панелі.

Вуличні лед прожектори
в яких в якості джерел світла використовуються світлодіоди SMD або COB. За своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності вони значно перевершують традиційні джерела світла. Світлодіодні прожектори призначені для освітлення фасадів будівель, внутрішніх дворів, садів, огорож, гаражів, територій, складських і виробничих приміщень, рекламних конструкцій.

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір світильників і прожекторів ТМ Ledex з ідеальним співвідношенням ціна / якість.

Купуючи у нас світильники і прожектори Ледекс Ви отримуєте повну гарантію і мінімальну ціну.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час