Електрофурнітура

Сучасний будинок - це дуже складна система в частині використовуваних електроприладів, яка часто включає величезну кількість пов'язаних між собою елементів. І, електрофурнітура - це один з важливих її складових частин без якої складно навіть собі уявити такий будинок.

Найчастіше ми поставляємо в широкому асортименті для обладнання технічних об'єктів, офісів, квартир і будинків такі товари:

  • розетки,
  • вимикачі,
  • подовжувачі,
  • вилки.

Звичайно, в будинку потрібна електро фурнітура одного стилю і зовнішнього вигляду, але без неї не зможе обійтися і будь-який сучасний офіс, магазин, ресторан або будь-яке інше приміщення, для яких підбирається обладнання вже більше стилізоване. Скрізь, де є освітлення, потрібен вимикач і розетка. А там де присутня оргтехніка неодмінно потрібна розетка і не одна! Ми пропонуємо різні рішення і сучасні розробки, цікаві дизайни і звичайно ж високу якість електро фурнітури.

Електрофурнітура

Електровстановлювальне обладнання

Наш магазин може запропонувати вимикачі, мережеві фільтри, розетки, подовжувачі, монтажні коробки і заглушки з наявності або під замовлення в широкому виборі. А тим хто стурбований ремонтом наш магазин буде просто справжнім помічником. Головне продумати, де у вас буде розміщена меблі і вся побутова техніка, так як для всієї сучасної техніки потрібно встановлювати розетки, а які вони будуть - залежить від вибору стилю і особливостей монтування обладнання. А якщо в будинку діти то без заглушок не обійтися, Ви ж знаєте що вони люблять щось кудись заштовхувати. Крім дітей, варто захистити розетки і в приміщенні з підвищеною вологістю або там де може бути пряме попадання бризок води.

Наш сайт радий представити одне, двох, трьох або навіть чотирьох клавішні вимикачі, як з підсвічуванням, так і без нього. У запропонованих варіантах є і найпростіші і високо дизайнерські. З ними легко поліпшити інтер'єр і привнести в нього багато цікавих рішень, які можуть бути родзинкою приміщення. Запитуючи у нас каталоги виробників Ви зможете знайти оптимальне рішення саме для Вашого будинку або офісу або виробничого приміщення.

А для тих хто до нас потрапив вперше, хочеться нагадати, що ми працюємо з постачальниками безпосередньо і можемо запропонувати гідну якість електрофурнітури за розумні гроші. Так само ми готові допомогти Вам з вибором, проконсультувати Вас і дати повні технічні характеристики на запитувану продукцію.

Приємних вам покупок.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час