Реле контролю напруги

Рано чи пізно у кожного споживача виникає питання: Як захистити своє електрообладнання від стрибків напруги мережі? Особливо актуальна ця проблема для людей, які постійно живуть в приватних будинках або дачах. Багато хто стикався з проблемою, коли нова дорога техніка (холодильник, кондиціонер, плита, пральна машина, ПК, телевізор) вийшла з ладу після стрибка напруги на вхідний електромережі, а в сервісному центрі його ремонтувати відмовляються, посилаючись на факт перенапруги в мережі і як наслідок згорілий блок живлення. Програмовані реле контролю напруги захистять Ваше обладнання від можливих стрибків напруги мережі швидко і ефективно в разі будь-якої аварії на вхідний лінії (перевантаження, обрив нейтрали, перекіс фаз та інших).

У нашому інтернет магазині можна придбати, замовити, отримати кваліфіковану допомогу і консультацію в підборі модульних програмованих реле напруги ETI.

Основні види контрольно-вимірювальних реле напруги

 • реле захисту від стрибків напруги
 • реле автоматичного вибору фаз
 • індикатори наявності напруги

Реле контролю напруги (захист від стрибків напруги)

застосовуються для контролю мінімального і максимального рівнів напруги в одно- і трифазних мережах, асиметрії, послідовності і обриву фаз (для трифазних мереж). Поєднують у собі дві функції: контроль показань напруги і силовий роз'єднувач. Після спрацьовування і вимкнення реле, через певний (заданий Вами) час і якщо показники стабілізувалися, пристрій назад включає мережу.

Переваги реле захисту від стрибків напруги:

 • економія коштів (гроші, вкладені в покупку реле, збережуть будь-яку Вашу дорогу побутову техніку і убезпечать від її ремонту)
 • пожежна безпека (при стрибку напруги будь-яке електроустаткування може стати причиною короткого замикання і пожежі)
 • легкість установки і обслуговування (реле продаються з простою і зрозумілою інструкцією)
 • функціональність (великий діапазон налаштувань параметрів рівнів напруги і часу затримки включення)

Реле автоматичного вибору фаз

застосовуються з метою забезпечення безперебійного живлення однофазного навантаження (обладнання) при зниженні або обриві однієї (двох) фаз трифазної мережі живлення. Мають можливість вибору пріоритетної фази. Це реле актуально для мешканців приватних будинків, у яких введення в будинок здійснений трифазної мережею (дозволяє значно скоротити енерговитрати і в повній мірі використовувати електроенергію), а в будинку йде поділ мережі (наприклад одна фаза йде на кухню, інша на ванну, третя на житлові кімнати). Автоматичний перемикач фаз постійно веде моніторинг напруги, перемикання фази відбувається за соті частки секунди і споживач захищений від можливих аварій і проблем.

Переваги автоматичних перемикачів фаз:

 • автоматичний режим роботи
 • швидке переключення між фазами
 • простота установки і обслуговування

Індикатори наявності напруги

призначені для візуального контролю стану одне і трифазних мереж. Кожній фазі відповідає один світлодіод, який гасне в разі зникнення фази.

Переваги індикаторів напруги:

 • зручний візуальний контроль
 • корпус пристрою виконаний з пластика, який не підтримує горіння

Кілька простих порад, як правильно

Купити і підібрати реле контролю напруги

 • підбирати потрібно в залежності від виду вхідної мережі (1 або 3-фазна)
 • вибирати реле по номінальному струму (запас повинен бути не менше 20% від струму вступного автомата)
 • вибір за часом затримки повторного включення. Важливо пам'ятати, що для деяких видів техніки з компресорами (холодильники, кондиціонери) виробники рекомендують ставити затримку в кілька хвилин (4-5) перед повторним запуском
 • потужність захисного пристрою повинна відповідати навантаженню, що підключається до нього
 • безпечними межами напруги постачальники електроенергії вважають 230В ±10%. Не забувайте, що реле контролю це не стабілізатори, і якщо у Вас напруга виходить за допустимі рамки, то необхідно застосовувати стабілізатори, а не відсікачі напруги

В наявності на нашому складі програмовані контрольно-вимірювальних реле напруги імпортного виробництва.

Збираєтеся купити реле з захистом від стрибків напруги? Телефонуйте і замовляйте: проконсультуємо, підберемо, дамо повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час