Галогенні лампи

ТОВ "Світлотехнічна компанія" - офіційний дистриб'ютор Львівського електролампового заводу ПАТ "Іскра" - провідного вітчизняного виробника джерел світла.
Ми пропонуємо галогенні лампи нового покоління. Умовно всі галогенні лампи можна розділити на три групи: лінійні галогенні лампи, капсульні і рефлекторні галогенні лампи з захисним склом.

Галогенні лампи
дають яскравий природне світло, мають великий термін служби і очевидно менші витрати на електроенергію - це переваги сучасних галогенних ламп. Ви можете використовувати їх в різних освітлювальних приладах і прожекторах. В їх яскравому галогенному світлі все виглядає набагато краще, вони дозволяють створити неперевершені ефекти на освітлених площах, додайте до цього ще гру кольорів спектра у відбивачі і ви отримаєте неймовірний результат. Невеликі розміри, широкий асортимент - від ламп з сконцентрованим пучком світла до настінних ламп світла, що заливає, відкривають перед інженерами-світлотехніками нові творчі можливості. Крім цього термін світіння цих ламп перевищує термін світіння звичайних ламп розжарювання майже в чотири рази. Галогенні лампи набувають все більш широке вживання в різних сферах. Галогенний світло надає предметам вигляду вишуканості і досконалості.

Лінійні галогенні лампи
найбільш часто застосовуються в прожекторах для акцентної або загальної підсвічування будівель, вітрин, рекламних площ, офісних і житлових приміщень.

Капсульні галогенні лампи
можна використовувати в різних освітлювальних приладах, починаючи зі світильників для читання і закінчуючи настінними світильниками. Нічого дивного, що лампи галогенні капсульні особливо люблять використовувати в дизайнерських рішеннях.

Капсульні рефлекторні галогенні лампи з захисним склом
і ультрафіолетовим захистом, мають невеликі розміри, тривалий термін служби, випромінюють висококонцентрований потік світла і ідеально підходять для чутливих до тепла приладів. Прозоре захисне скло захищає покриття відбивача від пилу, вологи і дотиків. Використовуються для акцентного і загального освітлення в світильниках спрямованого світла в житлових, побутових, громадських і адміністративних приміщеннях.
Характерні особливості ламп галогенних лінійних і капсульних:

  • До 30% економії електроенергії.
  • Світловий потік, сила світла і колір залишаються незмінними протягом всього терміну служби.
  • Збільшена світловіддача.
  • Зменшене тепловиділення.
  • Зменшена споживана потужність.
  • Яскравий білий світ.

В наявності і під замовлення на нашому складі побутові та промислові лінійні і капсульні MR-11, MR-16, JC галогенні лампи потужністю від 20 до 1000 Вт з цоколем R7s, G-4, G-9, GU5.3, GU-10, GU4, GY6.35 напругою 220 і 12 В вітчизняного та імпортного виробництва.
Варто зауважити, що лампи галогенні Іскра - лампи з ідеальним співвідношенням ціна / якість.

Купуючи у нас галогенні лампи лінійні і капсульні Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час