Світильники і прожектори Belligt

Для задоволення всіх запитів клієнтів наша компанія підтримує партнерські відносини з представниками провідних вітчизняних імпортерів світильників, в число яких безумовно входить ТМ Belligt. На сьогоднішній день ми пропонуємо практично повний асортимент світильників і прожекторів Belligt.

Вуличні світлодіодні світильники ДКУ
сучасні економні і естетичні. Альтернатива класичних газорозрядних вуличних світильників. Їх незвичайний вид з легкістю вписується в ландшафт не лише на великих трасах і вулицях, а й при висвітленні невеликих присадибних ділянок, скверів, парків, прибудинкових територій.

Led прожектори для вулиці
в яких в якості джерел світла використовуються світлодіоди SMD або COB. За своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності вони значно перевершують традиційні джерела світла. Світлодіодні прожектори призначені для освітлення фасадів будівель, внутрішніх дворів, садів, огорож, гаражів, територій, складських і виробничих приміщень, рекламних конструкцій.

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір світильників і прожекторів ТМ Belligt з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас світильники і прожектори Беллайт Ви отримуєте повну гарантію і мінімальну ціну.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час