Світлодіодні, енергозберігаючі, люмінесцентні, газорозрядні, лампи розжарювання

Основний напрямок діяльності компанії Світлотехнічна компанія - дистрибуція продукції Львівського електролампового заводу ПАТ Іскра.

Світлотехнічний ринок динамічно розвивається, а разом з ним розвиваємося і ми, пропонуючи великий асортимент найбільш популярних світлодіодних і енергозберігаючих, газорозрядних і галогенних, лінійних і компактних люмінесцентних, класичних і спеціальних ламп розжарювання вітчизняного та імпортного виробництва.

Для задоволення всіх запитів клієнтів наша компанія підтримує партнерські відносини з представниками провідних світових виробників джерел світла.

У нас можна купити:

Світлодіодні лід лампи для дому
лампи невеликого розміру і потужності, призначені для прямої заміни традиційних ламп в світильниках внутрішнього і зовнішнього освітлення. На сьогоднішній момент найбільш затребуваний тип ламп. Їх невисока ціна вже порівнянна з ціною на аналогічні лампи розжарювання, компактні люмінесцентні і галогенні лампи, а більш тривалий термін служби і економія споживаної потужності в 7-10 разів робить їх покупку вигідною.

Led лампи промислової серії великої потужності
мають потужності від 20 Вт і вище (на даний момент до 70 Вт). У них більше світлодіодів, інша компоновка. Корпус підстави під цоколь термопластик або кераміка для кращого тепловідведення. Лампи цієї серії призначена для заміни ртутних, натрієвих, металогалогенних ламп в промислових і вуличних світильниках. Цей тип ламп тільки набирає свою популярність, але ціна і реальна економія споживаної електроенергії робить їх покупку вигідним капіталовкладенням у виробництво.

Лампи ртутні ДРЛ
газорозрядні високого тиску використовуються в раніше змонтованих системах освітлення, розрахованих на використання ламп цього типу. На відміну від газорозрядних ламп інших типів, вони не потребують запалювального пристрою. Високоякісні матеріали, сучасні технології при жорсткому дотриманні стандартів якості - гарантія відмінних експлуатаційних характеристик.

Лампи натрієві ДНаТ
газорозрядні використовуються в раніше змонтованих системах освітлення, розрахованих на використання ламп цього типу. На відміну від інших газорозрядних ламп, вони потребують запалювальний пристрій. Поєднують в собі найбільшу світлову віддачу і тривалий термін світіння. Завдяки цим характеристикам лампи ДНаТ є наймасовішими джерелами світла в системах зовнішнього освітлення.

Лампи ртутно-вольфрамові бездросельні ДРВ
лампи змішаного світла прямого включення. У ртутно-вольфрамових лампах використовується люмінофор на основі ванадату ітрію. Лампи ртутно-вольфрамові застосовуються для освітлення залів з цінних обладнанням, для переоснащення світильників з лампами розжарювання високої потужності.

Лампи металогалогенні ДМТ
випромінюють великий світловий потік при малих габаритних розмірах, що робить їх компактними, потужними і ефективними джерелами світла. Завдяки випромінювання діодів металів досягається оптимальний індекс передачі кольору, і поліпшена світловіддача металогалогенних ламп.

Лампи люмінесцентні
відрізняються високою світловою віддачею і малим споживанням електроенергії. Люмінесцентної лампи потрібно лише п'ята частина тієї енергії яку споживає лампа розжарювання. В останні роки вони були значно вдосконалені за всіма показниками, включаючи зменшення діаметра лампи. Важливим фактором є використання нових типів люмінофорів забезпечують стабільний світловий потік, високу світлову віддачу лампи, довгий термін служби.

Компактні люмінесцентні КЛЛ лампи
поєднують переваги газорозрядних джерел світла (енергоощадність, гарна передача кольору, тривалий термін світіння) з компактністю ламп розжарювання. Ці джерела світла призначені для прямої заміни ламп розжарювання в побутових, промислових, вуличних світильниках без застосування будь-яких додаткових пристроїв.

Лампи розжарювання
і зараз залишаються найбільш широко вживаними джерелами світла. Немає сумнівів в тому, що світло лампи розжарювання за своїм спектру найбільш наближений до спектру сонячного світла, і одночасно ця лампа є найбільш екологічно чистим продуктом з усіх джерел світла, які сьогодні пропонують споживачеві. Незважаючи на те, що лампи розжарювання є перш за все традиційним джерелом світла, вони досить активно розвиваються, змінюються, стають більш компактними, економними.

Лампи розжарювання спеціального призначення
(місцевого освітлення, інфрачервоні, медичні) відрізняються від звичайних ламп своїм специфічним розподілом світла, механічної стійкістю і міцністю, тому вони повинні відповідати найвищим вимогам до надійності і терміну служби, дії сигналу і легкого розпізнавання навіть при поганій видимості. Характерні особливості ламп розжарювання спеціальних: точне розташування і форма тіла розжарення для ідеального розподілу сили світла, великий термін служби і висока світлова віддача при малому споживанні енергії і низьких витратах на обслуговування.

Галогенні лампи
дають яскраве природне світло, мають великий термін служби і очевидно менші витрати на електроенергію. Ви можете використовувати їх в різних освітлювальних приладах і прожекторах. В їх яскравому галогенному світлі все виглядає набагато краще, вони дозволяють створити неперевершені ефекти на освітлених площах, додайте до цього ще гру кольорів спектра у відбивачі і ви отримаєте неймовірний результат. Крім цього термін світіння цих ламп перевищує термін світіння звичайних ламп розжарювання майже в чотири рази. Галогенне світло надає предметам вигляду вишуканості і досконалості.

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір ламп вітчизняного та імпортного виробництва з ідеальним співвідношенням ціна / якість.

Купуючи у нас лампи Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час