Світлодіодні лампи

Світлотехнічна продукція, найбільш витребувана для міст, населених пунктів, а особливо для мегаполісів світлодіодні лампи ціна. В Україні безліч постачальників, розвиваючи свій асортимент, прагнуть знайти якісних виробників і запропонувати покупцеві краще і ефективне рішення за розумною вартістю. Не виключенням є і робота нашої Світлотехнічної компанії. Ми пропонуємо найбільший асортимент ексклюзивних світлодіодних і енергозберігаючих, газорозрядних і галогенних, лінійних і компактних люмінесцентних, класичних і спеціальних ламп розжарювання, перевірених часом і досвідом вітчизняних і зарубіжних виробників.
Ми знаємо, що наші клієнти - це завжди люди грамотно відносяться як до екології, так і до якості продукції та її естетичного вигляду. Саме тому намагаємося задовольнити всі ваші можливі і неможливі запити. Тому ми підтримуємо партнерські відносини з представниками провідних світових виробників джерел світла.

Світлодіодні лампи ціна

У нас можна купити:

Світлодіодні лед лампи для дому

Вони невеликого розміру і малої потужності, призначені для будь-яких освітлювальних приладів в будинку або в квартирі, так як підходять до будь-яких світильників внутрішнього та зовнішнього освітлення. На сьогоднішній день цей тип ламп найбільш часто запитуваний і актуальний. Завдяки невисокій ціні, компактності, універсальності (адже вони виробляються під різний розмір цоколя), тривалого терміну служби і економії електроенергії в 7 - 10 разів.

Led лампи промислової серії великої потужності

Вони мають потужність 20 - 70 Вт і у них більше світлодіодів, тобто інше компонування світлопередачі. Тут виробники пропонують різні підстави цоколя: термопластик або кераміка. Такі лампи підходять, а точніше призначені для заміни ртутних, натрієвих, металогалогенних ламп в промислових і вуличних світильниках. Вони вже отримали популярність в Україні, завдяки своїм істотних переваг перед іншими лампами промислового призначення: led лампи ціна, реальна економія електроенергії, стильні зовнішній вигляд, міцність і довговічність.

Лампи ртутні ДРЛ

Це лампи газорозрядні високого тиску. Їх використовують в системах освітлення, які монтувалися раніше. Такі системи розраховані на використання ламп виключно цього типу, тому ми продовжуємо поставляти їх нашим клієнтам. Тип лампи ДРЛ - вимагають запалювального пристрою. Крокуючи в ногу з часом і намагаючись постачати якісні лампи, ми пропонуємо в будь-яких лампах високоякісні матеріали, з огляду на сучасні вимоги і дотримуючись жорстко стандартів якості. Ми працюємо з виробниками вже досить довго і гарантуємо відмінні експлуатаційні характеристики їхньої продукції.

Лампи натрієві ДНаТ

Це лампи газорозрядні. Їх використовують в системах освітлення, які монтувалися раніше. Такі системи розраховані на використання ламп виключно цього типу, тому ми продовжуємо поставляти їх нашим клієнтам. Тип лампи ДНаТ - вимагають запалювального пристрою. Поєднують в собі найбільшу світлову віддачу і тривалий термін світіння. Завдяки цим характеристикам вони є так само затребуваними джерелами зовнішнього освітлення.

Лампи ртутно-вольфрамові бездросельні ДРВ

Це лампи змішаного світла прямого включення. У них використовується люмінофор на основі ванадату ітрію. Такі прилади освітлення застосовуються для освітлення площ, цехів або інших приміщень з цінних обладнанням. А так же застосовують їх для переоснащення світильників з лампами розжарювання високої потужності.

Лампи металогалогенні ДМТ

Вони випромінюють великий світловий потік при малих габаритних розмірах, що робить їх компактними, потужними і ефективними джерелами світла. Завдяки випромінюванню діодів металів досягається оптимальний індекс передачі кольору, і поліпшена світловіддача металогалогенних ламп.

Лампи люмінесцентні

Вони відрізняються високою світловою віддачею, при мінімальному споживанні електроенергії. Рекомендуються, як ефективні енергозберігаючі, а й зручні у використанні і прості в обслуговуванні. За останній час виробники значно удосконалили ці лампи за такими показниками: варіанти діаметра лампи, використання нових типів люмінофорів (це забезпечило стабільний потік світла), налагоджена більш висока світлова віддача і забезпечений довгий термін служби.

Компактні люмінесцентні КЛЛ лампи

Вони поєднують переваги газорозрядних джерел світла:

  • енергоощадність,
  • якісна передача кольору,
  • тривалий термін світіння.

Але мають компактну форму, як у ламп розжарювання. Ці лампи призначені для заміни будь-яких ламп розжарювання, як в побутових, так в промислових або вуличних світильниках. Заміна відбувається без застосування будь-яких додаткових пристосувань або знань.

Лампи розжарювання

Вони все ще залишаються найбільш часто використовуваними джерелами світла. А все тому, що світло лампи розжарювання за своїм спектром найбільш наближене до спектру сонячного світла. Так само вона одночасно є екологічно чистим продуктом, в порівнянні з іншими джерелами світла, які сьогодні пропонуються на ринку. Хоч лампи розжарювання є перш за все традиційними джерелами світла, їх виробники досить активно допрацьовують і вдосконалюють. Завдяки чому тепер в асортименті є різні кольори таких ламп, з'явилося поняття матова лампа, і так само вона стала більш економною в використанні.

Лампи розжарювання спеціального призначення

Це лампи місцевого освітлення, інфрачервоні і медичні.
Вони відрізняються від традиційної лампи розжарювання своїм нестандартним розподілом світла, а також механічною стійкістю і міцністю. Такі лампи відповідають найвищим вимогам: надійність, термін служб, дія сигналу, і легке розпізнавання при поганій видимості. Характерні особливості ламп розжарювання спеціальних: точне розташування і форма тіла розжарення для ідеального розподілу сили світла, великий термін служби і висока світлова віддача при малому споживанні енергії і низьких витратах на обслуговування.

Галогенні лампи

Вони забезпечують яскравий природне світло, мають досить тривалий термін служби і відносяться до числа економних, так як споживають небагато електроенергії. Такі лампи призначені для використання в різноманітних приладах освітлення та прожектори. Відрізняються своєю яскравістю з галогенних світлом, тому при їх освітленні все виглядає набагато яскравіше і ефектніше. Тому їх часто застосовують дизайнери для проектів відкритих автосалонів і подібних. Тільки уявіть собі дивовижні ефекти на освітлених площах, гру кольорів спектра у відбивачі, представили? Тоді Ви розумієте, що такі лампи допоможуть отримати неймовірний результат. Завдяки тривалому терміну служби і економії енергоресурсів при використанні, естетичному зовнішньому вигляду, а також полюбивши особливість - надавати предметів вид вишуканості і досконалості, такі лампи будуть затребувані і актуальні у всі часи.

Ми намагаємося тримати в наявності величезний асортимент світлотехнічної продукції, але якщо Вам потрібно те, чого Ви не знайшли в нашому Інтернет-магазині, пишіть нам і ми привеземо Вам під замовлення потрібний товар. Ми завжди пропонуємо Вам продукцію виняткової якості від перевірених часом постачальників вітчизняного та імпортного виробництва з правильним співвідношенням ціна/якість.
Купуючи у нас лампи Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час