Світильники виробництва Іскра

Основний напрямок діяльності компанії Світлотехнічна компанія - дистрибуція продукції Львівського електролампового заводу ПАТ Іскра.

Всі знають завод Іскра, як провідного виробника ламп, але в останні роки на базі потужностей одного з підрозділів заводу, запущені в серійне виробництво кілька видів світильників. Крім того, багато сучасних світлодіодних світильників завод імпортує безпосередньо з КНР. Імпортний товар перед надходженням у продаж проходить перевірку на заводських стендах на предмет заявлених параметрів, сертифікацію і тільки після цього направляється на реалізацію. На сьогоднішній день асортимент світильників Іскра включає в себе:

Led панелі для дому та офісу
врізні і накладні ультратонкі сучасні світильники, які з легкістю впишуться в інтер'єр не тільки офісного, адміністративного, торговельного, розважального, виробничого приміщення, але і в житловому будинку. За формою - круглі і квадратні світлодіодні панелі.

Прожектори led для вулиці
в яких в якості джерел світла використовуються світлодіоди SMD. За своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності вони значно перевершують традиційні джерела світла. Світлодіодні прожектори призначені для освітлення фасадів будівель, внутрішніх дворів, садів, огорож, гаражів, територій, складських і виробничих приміщень, рекламних конструкцій.

Вуличні світлодіодні світильники
сучасні економні і естетичні. Альтернатива класичних газорозрядних вуличних світильників. Їх незвичайний вид з легкістю вписується в ландшафт не лише на великих трасах і вулицях, а й при висвітленні невеликих присадибних ділянок, скверів, парків, прибудинкових територій.

Світильники для виробництва
призначені для освітлення виробничих і комерційних об'єктів при середніх і високих висотах підвісу: склади, виробничі цехи, торгові площі, спортзали, ферми.

Круглі і овальні світильники серії НПП-04У
стельові світильники Рондо, Овал, Коло, Дельта призначені для загального освітлення громадських та промислових будівель, складів, допоміжних приміщень житлових будинків, квартир, сходів.

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір світильників виробництва Іскра з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас світильники Іскра Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час