Види світлодіодних вуличних світильників

Перш ніж розкрити види світлодіодних вуличних світильників, визначимо що це таке. З назви вже стає ясно, що це світильник для вулиць, де в якості джерела світла використовуються світлодіоди.види світлодіодних вуличних світильників

Конструкцій вуличних світильників сила-силенна, які використовують світлодіоди різних типів, систем охолодження і зовнішнього вигляду. Що відносно світлодіодів, то використовується або кілька потужних світлодіодів, або безліч малопотужних світлодіодів. Щодо форми світлодіодного вуличного освітлення, то тут все залежить від декількох факторів, включаючи конфігурацію світлодіодів, тип і форму тепловідведення і зовнішній естетичний дизайн.

Радіатори для світлодіодних вуличних світильників схожі по конструкції на радіатори, використовувані для охолодження електроніки. Ці радіатори, як правило, мають якомога більше канавок для полегшення потоку гарячого повітря від світлодіодів. Площа теплообміну безпосередньо впливає на термін служби світлодіодного вуличного ліхтаря. Термін служби світлодіодного вуличного ліхтаря визначається його світловіддачею порівняно з оригінальною конструкцією. Як тільки його яскравість зменшується на 30 відсотків, вважається, що світлодіодний світильник виходить з ладу.

Більшість світлодіодних вуличних ліхтарів мають лінзу на світлодіодній панелі, яка призначена для спрямування освітлення, що є перевагою в порівнянні з такими ж, але традиційними, які зазвичай мають відбивач на задній стороні лампи.

Основна привабливість світлодіодного вуличного освітлення - це його енергоефективність в порівнянні з традиційними технологіями вуличного освітлення.

Ця інформація дозволяє визначити види вуличних світлодіодних світильників, які розрізняються за їх цільовим призначенням.

КОНСОЛЬНІ вуличні світлодіодні світильники
КОНСОЛЬНІ вуличні світлодіодні світильники Вони мають конструкцію консольного типу і відрізняються легкістю застосування і універсальністю. Найчастіше їх використовують на території приватного сектора, стоянках, складах і т.п. Вуличні світильники консольні поміщають на спеціальні піднесення або стовпи. Завдяки широкому променевому світінню можна використовувати значно менше точок освітлення на одній і тій же території.
Прожекторні вуличні світлодіодні світильники
Прожекторні вуличні світлодіодні світильники Їх найчастіше використовують для підсвічування певних об'єктів, таких як фасади будівель, вітрин магазинів, рекламних щитів, будівельних об'єктів. Ці світильники мають досить багато варіантів, так як на ринку багато пропозицій по різної потужності, і підібрати потрібний вуличний ЛЕД світильник прожекторні буде не складно.
ПАРКОВІ вуличні світлодіодні світильники
ПАРКОВІ вуличні світлодіодні світильники

У даній групі є ще одне умовний розподіл паркових LED світильників на

  • наземного
  • навісного типу

Найчастіше їх встановлюють в різного роду парках, при в'їздах в гаражі і використовують в ландшафті будь-яких територій.

ДЕКОРАТИВНІ вуличні світлодіодні світильники
ДЕКОРАТИВНІ вуличні світлодіодні світильники Якщо вам необхідно привернути увагу оточуючих до певної рекламної конструкції, вивісці або щоб парк або сквер перетворився на комфортабельну зону відпочинку по якій хочеться гуляти вечорами, найкраще використовувати декоративні світильники. Їх різновид дуже великий, як і їх зовнішній вигляд. Але основним завданням декоративних світильників є саме декор скверів, парків, присадибних територій і прибудинкових володінь.

Деякі компанії виділяють ще два типи: функціональні і архітектурні вуличні світлодіодні світильники, які тим чи іншим чином входять в вище зазначені.

Звичайно вивчивши вище викладене Вам залишається дізнатися вартість вуличних світлодіодних світильників і прожекторів. Пропонуємо Вам актуальні:

Телефонуйте і ми зможемо Вам видати повний прайс і відповісти на додаткові питання.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час