Лампи спеціальні

У кожного джерела світла своє призначення. У наш час в різних галузях промисловості світло використовується як технічно досконаліший, більш економічний і екологічно безпечний в порівнянні зі звичайним засобами виробництва інструмент.
Світло - це не тільки освітлення, підтвердженням цього є широкий асортимент джерел світла спеціального призначення для технічного застосування і індикації. Такі лампи застосовуються в умовах з підвищеною вологістю, ремонтних майстерень, гаражах, на будівельних об'єктах.
Лампи спеціального призначення відрізняються від звичайних ламп своїм специфічним розподілом світла, механічної стійкістю і міцністю, тому вони повинні відповідати найвищим вимогам до надійності і терміну служби, дії сигналу і легкого розпізнавання навіть при поганій видимості. Характерні особливості ламп розжарювання спеціальних:

  • точне розташування і форма тіла розжарення для ідеального розподілу сили світла;
  • стандартний, високоякісний цоколь, який гарантує безпроблемну заміну лампи без додаткових ускладнень навіть після великого терміну експлуатації;
  • великий термін служби і висока світлова віддача при малому споживанні енергії і низьких витратах на обслуговування.

В наявності на нашому складі побутові та промислові

  • лампи розжарювання МО місцевого освітлення напругою 12, 24, 36, 130 В з цоколем Е27 потужністю 40, 60, 100 Вт;
  • кварцові галогенні лампи розжарювання КГ 220-230-5000 Вт з цоколем K27s / 96-1;
  • інфрачервоні лампи ІКЗК-250 Вт з цоколем Е27.
  • сині лампи БС-60 Вт з цоколем Е27;

вітчизняного і імпортного виробництва. Варто зауважити, що лампи розжарювання МО і ІКЗК Іскра - спеціальні лампи з ідеальним співвідношенням ціна / якість.

Купуючи у нас лампи МО, лампи ІКЗК 250, лампи КГ 5000, лампи БС 60 Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час