Люмінесцентні лампи

ТОВ "Світлотехнічна компанія" - офіційний дистриб'ютор Львівського електролампового заводу ПАТ "Іскра" - провідного вітчизняного виробника джерел світла.

Ми пропонуємо

лампи люмінесцентні
які відрізняються високою світловою віддачею і малим споживанням електроенергії. Люмінесцентній лампи потрібна лише п'ята частина тієї енергії яку споживає лампа розжарювання. Середній термін служби складає 12000 годин, в той час, коли лампа розжарювання має тільки 1000 годин. В останні роки вони були значно вдосконалені за всіма показниками, включаючи зменшення діаметра лампи. Важливим фактором є використання нових типів люмінофорів забезпечують стабільний світловий потік, високу світлову віддачу лампи, довгий термін служби.
Завдяки своїм відмінним якостям люмінесцентні лампи завоювали всі області, в яких необхідний штучне світло: починаючи з офісів і торгових залів і закінчуючи промисловими підприємствами, лікарнями або системами вуличного освітлення. Нові форми відкривають перед люмінесцентними лампами все більше можливостей для їх використання в створенні різних систем освітлення.
Люмінесцентні лампи - це розрядні лампи низького тиску. Скляна трубка наповнена інертним газом і невеликою кількістю ртуті. Стінки трубки зсередини покриті люмінофором. В кінці трубки упаяні електроди. Якщо на них подається достатня напруга, між електродами виникає електричний розряд, і атоми ртуті створюють ультрафіолетове випромінювання. Люмінофор перетворює це випромінювання в видиме світло. Підбираючи склад люмінофорів, можна змінювати кольоровість випромінювання і тим самим робити лампи найбільш підходящими для конкретних сфер застосування.
Серед лінійних люмінесцентних ламп виділяють:

  • люмінесцентні лампи T5 (мають зменшений діаметр трубки, відсутні пульсації світлового потоку і стробоскопічного ефекту, стабільний світловий потік, ідеально підходять для систем освітлення, де простір обмежений і не потрібно чіткість передачі кольору).
  • люмінесцентні лампи T8 (відрізняються простотою заміна лампи, тривалим терміном служби, стабільним світловим потоком, великим вибором відтінків світла, підходять для систем освітлення, де передача кольору не є важливим фактором).
  • люмінесцентні лампи поліпшеної кольоропередачі (забезпечують хорошу передачу кольору і чіткість відтінків).

В наявності і під замовлення на нашому складі лінійні люмінесцентні лампи T5 і T8 потужністю від 8 до 58 Вт з цоколем G5, G13 денного світла вітчизняного та імпортного виробництва.
Варто зауважити, що люмінесцентні трубчасті лампи Іскра - лампи з ідеальним співвідношенням ціна / якість.

Купуючи у нас люмінесцентні лампи Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час