Лампи натрієві

ТОВ "Світлотехнічна компанія" - офіційний дистриб'ютор Львівського електролампового заводу ПАТ "Іскра" - провідного вітчизняного виробника джерел світла.

Натрієві газорозрядні лампи високого тиску - високоефективні джерела світла. Натрієві лампи використовуються вже протягом багатьох років в промислових та вуличних світильниках і прожекторах. Джерелом випромінювання натрієвих ламп є електричний розряд високого тиску в парах металів. Відмінною особливістю ламп ДНаТ є висока світлова віддача і потужний світловий потік при щодо малих габаритних розмірах. За цим перевагами газорозрядні натрієві лампи високого тиску мають широке застосування там, де важливо мати великий світловий потік і довгий термін світіння, наприклад, в системах освітлення вулиць, автострад та ін. Застосування цих ламп забезпечує споживачеві зменшення експлуатаційних витрат при обслуговуванні освітлювальних систем.

Лампи натрієві ДНаТ
використовуються в раніше змонтованих системах освітлення, розрахованих на використання ламп цього типу. На відміну від інших газорозрядних ламп, вони потребують запалюючий пристрій. Поєднують в собі найбільшу світлову віддачу і тривалий термін світіння. Завдяки цим характеристикам лампи ДНаТ є наймасовішими джерелами світла в системах зовнішнього освітлення.

лампи ДНаТ
мають свої характерні особливості:

  • тепле жовтувате світло
  • в світильниках потрібно застосовувати імпульсні запалюючі пристрої
  • тривалий термін світіння
  • висока світловіддача

В наявності і під замовлення на нашому складі натрієві лампи ДНаТ потужністю 70, 100, 150, 250, 400, 600, 1000 Вт з цоколем Е27, Е40 вітчизняного та імпортного виробництва.

Варто зауважити, що натрієві лампи Іскра - лампи з ідеальним співвідношенням ціна / якість.

Купуючи у нас натрієві лампи Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час