Растрові світильники

Одним з основних напрямків діяльності компанії Світлотехнічна компанія є продаж оптом і в роздріб стельових вбудованих і накладних растрових світильників вітчизняного та імпортного виробництва.

Растрові стельові світильники
на сьогоднішній момент залишаються найбільш затребуваним типом світильників в таких сферах, як освіта і торгівля. Ідеальне співвідношення споживаної потужності до видається світлового потоку, широке застосування при новому будівництві та реконструкції підвісних стель типу армстронг, робить їх незамінними. Залежно від типів застосовуваних джерел світла, в даній категорії можна умовно виділити кілька основних груп.

Растрові led-панелі
сучасний економний аналог класичних растрових люмінесцентних світильників. Мають інтегрований світлодіодний модуль, який створює комфорт для очей і точно передає природні відтінки. Панель комплектується виносним led-драйвером невеликого розміру і ваги, який легко ховається в будь-якому стелі. Панель легко монтується замість касет армстронг, врізається в гіпсокартон. До переваг світлодіодних растрових світильників варто віднести:

 • низьку споживану потужність
 • відсутність ефекту мерехтіння
 • міцний алюмінієвий корпус
 • робота на повну потужність відразу після включення
 • термін експлуатації до 50000 годин

Люмінесцентні растрові світильники
класика в сфері торговельного та адміністративного освітлення. Одні з найбільш ефективних джерел світла. Ставлення світлового потоку до споживання електроенергії в десятки разів краще, ніж у ламп розжарювання, а термін служби лампи перевищує термін служби лампи розжарювання в 8-12 разів.

Світильники вбудовані ЛВО із дзеркальною решіткою призначені для загального освітлення будівель і приміщень. Монтуються в касетні підвісні стелі з модулем 600х600 мм або підшивні стелі з гіпсокартону. Комплектуються дзеркальною екрануючою решіткою, яка забезпечує рівномірне освітлення з високою ефективністю. Пускорегулююча апаратура - електромагнітний дросель зі стартерами або ЕПРА.

Світильники накладні ЛПО із дзеркальною решіткою монтуються на стелі з будь-якого будівельного матеріалу. Комплектуються дзеркальною екрануючою решіткою, яка забезпечує рівномірне освітлення з високою ефективністю. Пускорегулююча апаратура - електромагнітний дросель зі стартерами або ЕПРА.

Характерні особливості люмінесцентних растрових світильників:

 • великий спектр застосовуваних люмінесцентних ламп стандартних і спеціальних кольорів і відтінків
 • простота заміни ламп
 • легкість монтажу
 • економічність
 • тривалий термін служби
 • високий індекс світлопередачі

В наявності і під замовлення на нашому складі стельові вбудовані і накладні растрові світильники вітчизняного і імпортного виробництва.
Варто зауважити, що растрові лед панелі - світильники для підвісних стель з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас стельові растрові світильники Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час