Led прожектори купити

Один з простих і швидких способів зменшити власні витрати на споживання електроенергії – купити led прожектори нового покоління. На сьогоднішній день на ринку представлено безліч торгових марок, як завезених з-за кордону, так і зібраних з комплектуючих вже в нашій країні.
Як не помилитися при виборі та купівлі лед прожектора?
Безумовно, якщо дозволяє бюджет, то краще купувати товари відомих світових виробників (нехай навіть зібраних в Китаї). Але, як показує практика, клієнт на сьогодні не готовий до таких витрат. Тому ми радимо Вам вибрати оптимальну середину – прожектори, зібрані на заводі в Україні. Кожен виріб проходить передпродажну підготовку, при покупці Ви отримуєте розширену і швидку гарантію. Ціна порівнянна з обладнанням, безпосередньо завезену з країн Азії.

led прожектори купити

Ми пропонуємо великий асортимент LED прожекторів:

  • класичні стаціонарні, з напругою 220V з датчиками руху і без
  • автономні з виносною батареєю для монтажу в місцях, куди проблематично провести електроживлення.

Основний параметр при виборі моделі – споживана потужність. На сьогодні у нас можна купити прожектори потужністю 10, 20, 30, 50, 100, 150, 200 і навіть 300 Вт. Тобто задовольняємо запити як побутових, так і промислових споживачів.
До Вашої уваги є лінійка як прожекторів з природним світлом (4000К), так і з холодним (6500К). Приватні особи в основному беруть перший тип, як більш приємний для очей. Для виробництва або складів ми рекомендуємо більш холодний тип.
В основному лінійка представлена останнім поколінням прожекторів з світлодіодами типу SMD, але є ще ряд потужностей перших поколінь з COB джерелами (вони дають більше світла завдяки наявності лінз, мають більший розмір корпусу і окремий блок живлення).
Led прожектори призначені для освітлення фасадів будівель і споруд, садів і ділянок, огорож і парканів, гаражів і великих складських (виробничих) територій та приміщень, рекламних конструкцій.
Знайте, сучасні класичні і ультратонкі лед прожектори за своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності значно перевершують традиційні джерела світла.

Вони характеризуються:

  1. великою ефективністю і низьким енергоспоживанням
  2. мають термін служби в 20-30 разів більше, ніж у галогенних прожекторів
  3. екологічні (не містять ртуті та інших небезпечних речовин, не вимагають спеціальної утилізації), немає ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання
  4. мають ударостойкостью і стійкість до вібрації
  5. не боятися перепадів напруги і коливань температури
  6. електро- і пожежобезпечні

У нас можна купити вуличні світлодіодні прожектори вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо немає в наявності на складі – привеземо під замовлення.
Якщо є питання – телефонуйте, пишіть. Підберемо, проконсультуємо, дамо мінімальну ціну і гарантію.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час