світлодіодні фіто лампи

Зима наближається до кінця, і в багатьох садівників та городників виникає необхідність підготовки до висадки розсади. При цьому немає значення, де Ви плануєте вирощувати молоді саджанці (квартира, будинок, теплиця, оранжерея). Потрібно вирішити основну проблему для зростання рослин – достатнє освітлення. Сонячного світіння ще мало і розсада може не зійти, тому застосування штучного освітлення дозволяє досягти необхідного результату. У ролі штучного освітлення для рослин застосовується фіто лампа. Її пряме призначення - для швидкого та стійкого дозрівання рослин та розсади. За допомогою цих ламп для рослин можна збільшити тривалість світлового дня, прискорити зростання рослин, забезпечити фотосинтез. Звичайні лампи і світильники для цього не підходять: біле світло від ламп розжарювання має іншу довжину хвилі, яка не сприяє розвитку рослин. Крім того, такі пристрої виділяють багато тепла. Так що ґрунт швидко висушується, а листки пагонів обпалюються. Багато хто прагне купити фітолампи, щоб підвищити врожайність овочів та ягід або зберегти красу декоративних квітів узимку. Найкраще для цього підійдуть LED фіто лампи та світильники. Пропонуємо до Вашої уваги нову лінійку сучасних світлодіодних фіто ламп і світильників – оптимального рішення, коли потрібно створити якісне освітлення для зростання розсади та молодих саджанців. На сьогоднішній день ми пропонуємо весь асортимент світлодіодних фіто ламп та світильників ТМ LUXEL.

Купити фіто лампу - подбати про гарний врожай

Світлодіодні фіто лампи та світильники для рослин – економний та вдалий варіант у штучному освітленні. Їх можна використовувати як у теплицях, так і в домашніх (кімнатних) умовах. До переваг світлодіодних фітоламп варто віднести:

фіто лампи Люксел
  • термін експлуатації пристроїв досягає 60000 годин (вони використовуються як мінімум втричі довше за люмінесцентні лампи)
  • діодні світильники складно пошкодити (вони виконані з пластику і тому невелика тряска або легкі удари не виводять їх з ладу)
  • більше 95% електричної енергії перетворюється на світло (причому цей світловий потік надалі поглинається рослиною на 99%)
  • у лампах немає шкідливих речовин (їх не потрібно утилізувати особливим чином, а пошкоджені пристрої не є небезпечними для людей)

Як вибрати оптимальну фіто лампу

Для того, щоб забезпечити ефективне зростання рослин, потрібна світлодіодна фітолампа з найбільш відповідним спектром світіння. Від себе хочемо дати Вам кілька простих порад:

  • найголовніше - довжина світлової хвилі (найпопулярнішими як для кімнатних рослин, так і для розсади, є прилади з випромінюванням повного спектру, це випромінювання в діапазоні 400 - 800 нм, саме воно здійснює максимальний ефект на всіх стадіях дозрівання та росту)
  • відстань від фітолампи до рослини має становити 25 - 40 см
  • напрямок світла здійснюється зверху (як сонячні промені)
  • враховуйте потужність світлового потоку (ця характеристика впливає на швидкість розвитку пагонів)
  • освітлення не потрібно робити цілодобовим (постійне поглинання випромінювання порушить зростання саджанців)
фіто світильники Люксел

В наявності і на замовлення на нашому складі великий вибір світлодіодних фіто світильників і ламп Люксел з ідеальним співвідношенням ЦІНА/ЯКІСТЬ.

Купуючи у нас led фіто лампи LUXEL Ви отримуєте повну гарантію виробника та мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час