Настінні, стельові, промислові, вуличні світильники і прожектори

Для задоволення всіх запитів клієнтів наша компанія підтримує партнерські відносини з представниками провідних вітчизняних виробників і імпортерів світильників.

У нас можна купити:

Ультратонкі світлодіодні панелі
прості в технічному обслуговуванні, забезпечують відмінну передачу кольору, в процесі роботи не нагріваються і працюють безшумно, дуже легко монтуються в будь-яку стелю. Панелі невеликих потужностей і розмірів можна використовувати не тільки для стель, але і при акцентної підсвічуванні елементів інтерьра (наприклад сходи).

Світлодіодні прожектори
класичні і ультратонкі led прожектори, в яких в якості джерел світла використовуються сучасні світлодіоди. За своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності вони значно перевершують традиційні джерела світла. Лед прожектори призначені для освітлення фасадів будівель, внутрішніх дворів, садів, огорож, гаражів, територій, складських і виробничих приміщень, рекламних конструкцій.

Вуличні садово-паркові світильники
застосовуються при благоустрої та ландшафтному дизайні присадибних ділянок, скверів, парків, зон відпочинку. Великий вибір моделей від сучасних LED садово-паркових і автономних світлодіодних на сонячних батареях до класичних садово-паркових світильників типу Куля дозволяє знайти світильники на будь-який смак для створення художніх ефектів.

Промислові світильники
сучасні світлодіодні і класичні пиловологозахищені під люмінесцентні лампи. Призначені для освітлення виробничих і комерційних об'єктів при середніх і високих висотах підвісу: це склади, виробничі цехи, торгові площі, спортзали, ферми.

Стельові світильники Рондо, Овал, Коло, Дельта
класичні круглі, овальні, з гратами і без світильники НББ (НПП) під 1-2 лампи розжарювання, світлодіодні, компактні люмінесцентні з цоколем Е27. Призначені для загального освітлення громадських та промислових будівель, складів, допоміжних приміщень житлових будинків, квартир, сходів.

Растрові стельові світильники
на сьогоднішній момент залишаються найбільш затребуваним типом класичних світильників для таких сфер, як освіта і торгівля. Ідеальне співвідношення споживаної потужності до видається світлового потоку, широке застосування при новому будівництві та реконструкції підвісних стель типу армстронг, робить їх незамінними. Залежно від типів застосовуваних джерел світла, в даній категорії можемо запропонувати світлодіодні панелі і растрові люмінесцентні світильники.

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір світильників і прожекторв вітчизняного та імпортного виробництва з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас led світильники і прожектори Ви отримуєте повну гарантію виробника і мінімальну ціну представника.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час