Автономні світильники на сонячних батареях

Більшість представників автономної серії сонячні світильники вмикаються і вимикаються автоматично і призначені для роботи протягом всієї ночі. Багато з яких можуть залишатися включеними в сутінковий час або, наприклад, якщо сонце не знаходиться в небі протягом тривалого періоду часу. Це досягається за рахунок сонячних панелей з високим коефіцієнтом ККД, іншими словами, мінімальна кількість світла, яке потрапляє на панель, перетворюється в електричну енергію, якої заряджаються вбудовані акумулятори.

Абсолютно всі сучасні світильники йдуть з встановленим датчиком день/ніч (включає панель на заряд і перемикає на використання для освітлення). А ось з точки зору управління нічним освітленням можна виділити такі

Види led світильників на сонячній батареї

  • Некеровані світильники без датчиків руху (світильник протягом дня заряджається, а потім світить вночі до вичерпання накопиченої енергії) - найбільш дешеві, але не економні світильники.
  • Керовані акумуляторні світильники з датчиком руху (вмк/вимк) і затримкою часу. Світильник в перебігу дня заряджається, вночі вимкнений (або включений на невеликий рівень освітленості), включається (або переходить в режим максимальної освітленості) тільки при появі рухомого об'єкту, вимикається (або перемикається на більш економний% освітленості) із заданою затримкою часу - найбільш популярні і затребувані світильники.
  • Автономні програмовані світильники з датчиком руху (вмк/вимк) із заданою затримкою часу (крім вище перерахованих функцій реалізовані функції часу, таймерів,% освітленості і зміни затримки по часу) - найбільш дорогі, але тим не менше самі економічні світильники.

Існує два типи сонячних панелей, зазвичай використовуваних в вуличних світильниках:

  • монокристалічні,
  • полікристалічні.

Ступінь конверсії монокристалічних сонячних панелей набагато вище, ніж у їх полікристалічних аналогів.

види автономних світильників

Автономні світильники на сонячних батареях

зазвичай використовують світлодіоди в якості основного джерела освітлення сучасних сонячних вуличних ліхтарів, так як світлодіоди забезпечують набагато більш високу яскравість при меншому споживанні енергії. Енергоспоживання світлодіодного світильника щонайменше на 50% нижче аналога світильника HPS, який широко використовується в якості джерела освітлення в традиційних вуличних ліхтарях. Відсутність часу прогріву світлодіодів також дозволяє використовувати детектори руху для додаткового підвищення ефективності.

Що ж стосується акумуляторних батарей, то вони будуть накопичувати електроенергію, що виробляється сонячною панеллю протягом дня, і забезпечувати енергію для приладу протягом ночі. Життєвий цикл батареї дуже важливий для терміну служби лампи, а ємність батареї впливає на кількість днів роботи лампи.

У вуличних світильниках на сонячних батареях зазвичай використовуються два типи батарей, але в наш час існує і третій тип:

  • гелієві батареї глибокого циклу,
  • свинцево-кислотні батареї,
  • літій-іонні акумулятори.

Кожен автономний світильник може мати власну фотоелектричні панель, незалежну від інших ліхтарів. В якості альтернативи - кілька панелей можуть бути встановлені в якості центрального джерела живлення в окремому місці і забезпечувати енергією кілька світильників. При цьому сонячні автономні світильники типу «все в одному» набирають популярність, завдяки своїй компактній конструкції, в яку входять всі необхідні компоненти, включаючи батарею.

Ми пропонуємо Вам автономні акумуляторні led світильники на сонячних батареях з датчиками руху і без для вулиці, будинку, саду. Вибирайте, якщо необхідна консультація - ми готові Вас проконсультувати або надати каталог з технічними характеристиками та потрібної Вам продукції.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час