Світильники Optima

Для задоволення всіх запитів клієнтів наша компанія підтримує партнерські відносини з представниками провідних вітчизняних імпортерів світильників, в число яких безумовно входить ТМ Optima. На сьогоднішній день ми пропонуємо практично повний асортимент пиловологозахищених світильників Optima.

Корпус пиловологозахищений світильника під світлодіодні лампи ДПП
популярний і ефективний світильник загального освітлення для промисловості, торгівлі і виробництва. Являє собою корпус з розводкою проводів під led-лампи. Не комплектується лампами. Повний аналог за розмірами і технічними характеристиками класичного світильника ЛПП під люмінесцентні лампи. Ідеально підходить для монтажу вуличного, складського, промислового освітлення.

Люмінесцентні світильники ЛПП
легко вписуються в будь-який торгово-виробничий інтер'єр. При правильному виборі лінійних люмінесцентних ламп, Ви отримаєте освітлення, яке максимально наближене до природного природному натуральному. Світильники мають свої плюси:

  • низьку ціну
  • широкий спектр застосовуваних ламп (від стандартних до спеціальних кольорів і відтінків)
  • простоту обслуговування і заміни ламп
  • захист від пилу, крапель і бризок

В наявності і під замовлення на нашому складі великий вибір світильників ЛПП ТМ Optima з ідеальним співвідношенням ціна/якість.

Купуючи у нас світильники IP65 Optima Ви отримуєте повну гарантію і мінімальну ціну.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час