Переваги світлодіодних прожекторів

Прожекторне освітлення ділянок, складів, великих територій, підсвічування фасадів будинків і споруд, рекламних Переваги світлодіодних прожекторівконструкцій і об'єктів архітектури давно і успішно впроваджене і використовується повсюдно. Рано чи пізно власник задається питанням: Чи варто поміняти існуючий прожектор на сучасний світлодіодний. Які переваги світлодіодних прожекторів? А якщо є недоліки, то чи не позначаться вони на якість освітлення? Найбільш правильно відповісти і підібрати тип зможе кваліфікований фахівець (електрик, енергетик, проектувальник). У своєму огляді ми постараємося розглянути базові переваги led прожекторів над існуючими аналогами (галогенні, натрієві, металогалогенні).

Отже.

Головні переваги LED прожекторів

виглядають приблизно так:

  1. Великий термін служби. Найбільш популярні види SMD або COB (старіші версії) світлодіодних прожекторів мають гарантійний термін служби більше 50000 годин. У той же час термін служби звичайної галогенною лампи менше в 20 разів, а натрієвої або металогалогенної в 10 разів. Безумовно багато що залежить від виробника і відповідно від якості продукції. Але ми беремо сегмент серії стандарт з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Якщо взяти за основу преміум товари, вироблені в Європі, то співвідношення буде менше, але тим не менше все одно значним.
  2. Економність і енергоефективність. Тут співвідношення споживана потужність/освітленість виглядає приблизно так. SMD прожектор при споживанні 20 Вт видаватиме освітленість на рівень 1700 Лм, галогенні лампи при споживанні 150 Вт видаватимуть освітленість на рівні 2100 Лм. Співвідношення близько 7 разів на користь світлодіодного прожектора.
  3. Габарити і вага. В сучасних лед прожекторах реалізована моноблочна конструкція, при якій кристали і блок живлення знаходяться на одній друкованій платі. При цьому в газорозрядних прожекторах, крім лампи, є також дросель і імпульсний запалюючий пристрій. Розміри і вага газорозрядних прожекторів освітлення значно більше, їх складніше монтувати і приховувати в нішах для більш красивою підсвічування.
  4. Світлодіодні прожектори екологічно безпечні. Вони не містять ртуті та інших небезпечних речовин, не вимагають спеціальної утилізації. А відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання робить його також безпечним для людини.
  5. Надійність. Мабуть, один з найбільш знакових чинників. Світлодіодні прожектори стійки до перепадів напруги при незмінній яскравості (це особливо оцінять жителі приватного сектора). Вони електро- та пожежобезпечність завдяки малому тепловиділенню. Мають високу стійкість до перепадів температури (для них діапазон становить від -45 до +60 С).
  6. Led прожектори не вимагають часу на прогрів, включаються відразу. Це дає велику перевагу в порівнянні з газорозрядними натрієвими і металогалогенними прожекторами, яким потрібен час для включення і набору стабільного світлового потоку.
  7. Висока вібростійкість і ударостійкість. Тільки лед прожектор можна надовго встановити і забути на працюючому крані, будівництві, де відбуваються вібраційні роботи. Будь-яка галогенна або газорозрядна лампа швидко вийде з ладу і буде вимагати її заміни.
  8. Ціна. Завдяки впровадженню сучасних технологій ціна лед прожекторів порівнянна з ціною газорозрядних (натрієвих, ртутних або металогалогенних прожекторів) і незначно перевищує номінальну вартість галогенних прожекторів.

На жаль їм притаманні і ряд недоліків, які обмежують їх застосування:

Приблизно так виглядають відповіді на питання: Чим світлодіодні прожектори краще. За своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності вони значно перевершують традиційні джерела світла.
Звичайно вивчивши вище викладене Вам залишається дізнатися яка ж на LED прожектори ціна?
Ми пропонуємо три серії світлодіодних прожекторів: економ, СТАНДАРТ і ПРЕМІУМ, які відрізняються якістю застосовуваних світлодіодів і лед-драйверів.
До того ж завдяки своєму малому енергоспоживанню останнім часом значну популярність набирають автономні світлодіодні прожектори на сонячних батареях.
Телефонуйте нам і ми зможемо Вам видати прайс або відповісти на додаткові Ваші питання.
При виборі прожектора для будинку або виробництва враховуйте безпеку, економію і практичність. На нашій сторінці повний каталог світлодіодних LED прожекторів Ви зможете підібрати прожектор, який буде відповідати всім Вашим вимогам.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час