Світлодіодні панелі як заміна растрових світильників

З середини 90-х років минулого століття растрові світильники надійно ввійшли і закріпилися на світлотехнічному ринку України. Справедливості заради варто сказати, що це дійсно якісний і надійний світильник, з максимально можливим рівнем освітленості, легкий в монтажі та експлуатації. Завдяки великому вибору відтінків і видів передачі кольору ламп вони прижилися у всіх сферах нашого життя: офіси, торговельні та складські приміщення, виробництво, освітні та медичні установи.
Але наука не стоїть на місці. І ось на їх місце прийшла новинка – світлодіодні панелі як заміна растрових світильників.

Що таке світлодіодна панель?

Це ультратонке електрообладнання, що складається з:

Використання світлодіодного панелі дозволяє заощадити до 50% споживаної електроенергії. Наприклад стандартний офісний растровий світильник споживає 4*18=72 Вт, а його аналог-панель буде споживати 40 Вт.
Основні переваги світлодіодної панелі:

  1. Економність. При звичайному режимі експлуатації до 50%.
  2. Естетичність. Світильник дуже красивий. Сучасний і модний дизайн дозволяє використовувати його зараз не тільки в офісі або торгівлі, але завдяки розширеному ряду форм (круглі, квадратні, прямокутні, зі скляними обводами і без) їх активно використовують будинку в побутових кімнатах.
  3. Екологічність. У нього немає інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання - він безпечний для людини. У ньому не використовуються ртутні лампи, які потрібно утилізувати - він безпечний для природи.
  4. Якість. Стійкий до перепадів напруги при незмінній яскравості.
  5. Світильник електро- і пожежобезпечний завдяки малому тепловиділенню. Можна спокійно включати і «забувати» на довгий час.
  6. Панелі не вимагають часу на прогрів, включаються відразу.
  7. Ціна на сучасну ультратонку панель порівнянна з аналогами на базі лінійних люмінесцентних ламп (безумовно якщо лампи, баласти і стартери хорошого європейського якості)

Тому не сумнівайтеся. Виділивши певний бюджет на заміну існуючих світильників, Ви кардинально зміните зовнішній вигляд приміщення і значно зменшите витрати на електроенергію.
Більш подробно з описом і цінами Ви можете ознайомитися, подивившись повний каталог світлодіодних панелей.
Є питання? Телефонуйте, пишіть. Допоможемо, підберемо, проконсультуємо, надамо заводську гарантію і мінімальну ціну.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та огляди

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час